قانونمندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏ های سرویس نیمرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. با اپلیکیشن نیمرو شما رستوران ها یا فست فود های مورد نظرتان چه بر حسب دسته بندی و چه بر حسب نزدیکی به خود میبینید. فقط کافیست رستوران مورد نظر را انتخاب کنید ، منوی غذا رستوران را مشاهده و موارد مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس بقیه اطلاعات سفارش را وارد کرده و نحوه پرداخت سفارش را که یکی از راه های پرداخت آنلاین ، اعتبار درون برنامه ای ، پرداخت در محل است را انتخاب کرده و سفارش را نهایی کنید.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

رعایت حریم شخصی کاربران برای سرویس نیمرو بسیار حائز اهمیت است. بخشی از اطلاعاتی که سرویس نیمرو ذخیره میکند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سفارش ، تماس با مرکز تماس و یا روشهای مشابه در سامانه ثبت میکنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس مکانی برای ارسال سفارش و اطلاعاتی از این دست میباشد و سرویس نیمرو متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. همچنین زمانی که شما اعتبار حساب کاربری خود در سرویس نیمرو را از طریق کارتهای بانکی افزایش میدهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در سرویس نیمرو ثبت میشود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنشهای مالی از طریق سامانههای بانکی صورت میگیرد، سرویس نیمرو در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارتهای بانکی هیچگونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد. توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سرویس نیمرو جزئی از اموال سرویس نیمرو محسوب می‏شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏دارد.

سیاست بازگشت وجه :

در صورتی که کاربر مبلغ مورد نظر خود را به اشتباه در کیف پول نیمرو خود شارژ نماید ، چنانچه مبلغ بیشتر از 100 هزار تومان باشد طی 2 الی 4 روز کاری پس از راستی آزمایی از اشتباه در شارژ حساب ، 70 درصد مبلغ شارژ شده به حساب بانکی مشتری برگشت داده میشود .

پشتیبانی :

ما در سرویس نیمرو با پشتیبانی 18 ساعته حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده میشود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید. در حال حاضر سرویس نیمرو فقط در شهر بیرجند فعال است.

امکانات سرویس نیمرو :

دانلود نرم افزار اندروید سرویس نیمرو اکنون برای سیستم عامل اندروید از طریق کافه بازار امکانپذیر است. شما می توانید با مراجعه به ربات تلگرام ما به آدرس nimrouBOT@ رستوران و غذا را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید . در حال حاضر کاربران دیگر سیستم عامل های موبایل نظیر iOS، ویندوزفون، بلکبری و حتی کاربرانی که تلفن همراه هوشمند ندارند، با مراجعه به وب اپلیکیشن سرویس نیمرو به آدرس www.nimrou.ir میتوانند به تمام خدمات نیمرو دسترسی داشته باشند. – کلیه ی آپدیت های اپلیکیشن نیمرو در سایت و کانال رسمی نیمرو و همچنین بصورت اتوماتیک بروی اپلیکیشن نیمرو قابل رویت می باشد.

کد شامد سرویس : 1-1-718668-65-3-2